0546 686 19 36

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Abidinpaşa Küçük Nakliye Aracı

Abidinpaşa Küçük Nakliye Aracı

Abidinpaşa Küçük Nakliye Aracı

Abidinpaşa evden eve nakliyat firması olarak kurulduğumuz ilk günden beri özel olan hizmetlerimiz ile yanlarınızda yer alıyoruz. Misyon ve vizyon anlayışı arasında tecrübeli olan ekibimiz ile en kaliteli olan hizmeti, en uygun fiyatlar ile sorunsuz bir şekilde sunmak gelir. Bu da hem sizlerin hem de bizlerin işlem sonunda oldukça mutlu olmasına yardımcı olur. Zamanın oldukça hızlı bir şekilde akıp gittiği günlük hayatımız içerisinde nakliye adımlarının yeri de bir hayli önemli olmaya başlamıştır. Tek başınıza  uğraşmak zorunda kalmanıza izin vermemek adına yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmetlerimiz ile yer alıyoruz. Bu noktada bizleri aramak ve uygun olan zamanlar için randevu almak yeterli olacaktır. Şu an hizmetlerine devam eden birçok farklı firma da sektör içerisinde yerini almaktadır. Sizlerin uygun bir firma ararken kendiniz için uygun olan nitelikleri aramanız ve bu noktada karar vermeniz gerekir. Eşyalarınızın sağlam bir şekilde taşınması ve sorun yaşamadan faydalanmak adına uygun fiyatlar ile her an yanınızda yer alıyoruz.

Her zaman alanında başarılı olan personeller ile hizmetleri tercih ederiz. Bunun ana nedeni sizlerin ne gibi istekleri olursa buna en iyi şekilde yanıt vermek… Paketleme adımlarından, parça eşya taşımacılığı ya da daha farklı asansörlü ve sigortalı işlemlerden yararlanmak istediğiniz an biz varız. Tabi ki mobilyalar için monte ve demonte gibi işlemler için de alanında başarılı olan çalışanlarımız yer almaktadır. Bu alanda da yeni biri ile anlaşmak ya da kendiniz zorlu işlemler içerisinde yer almak zorunda kalmayacaksınız. İsteklerinize göre bu alanda da hizmetlerimiz ile devam ediyoruz. Küçük nakliye içerisinde aradığınız her şey mevcut olacak.

Küçük Nakliye Aracı

Taşınma sırasında ihtiyacınız olan Abidinpaşa evden eve nakliyat artık bir telefon kadar uzağınızda hizmetlerinde. Ankara ve ilçeleri başta olmak üzere şehir içi olan hizmetlerin yanı sıra şehirler arası hizmetlerimiz de mevcut. Fakat sizler tam eşya taşıması değil parça eşya taşıma alternatiflerinden de yararlanmak istiyorsunuz. Bu noktada daha fazla ücret ödemenizi de istemeyiz. Böyle anlarda küçük nakliye aracı alternatiflerinden faydalanmanız da mümkün. Daha cüzi ücretler ile taşınma alternatiflerinden yararlanmanız mümkün olacak. Eşyalarınızın boyutuna ya da miktarına göre tercih edecek olduğunuz araç alternatiflerimizin yer alması müşterilerimiz için sunulan en büyük avantajlardan bir tanesi olmaktadır. Bir yandan taşıma işlemleri sırasında tercih ettiğimiz ekipmanlarımızın da her zaman en kaliteli ürünler olmasına bir hayli dikkat ederiz. Bu noktada kimsenin eşyalarına zarar gelmesine ya da aksi bir durum olmasına izin vermeyiz.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat alternatiflerimizden yararlanmak artık her anlamı ile çok kolay. İhtiyaç duyulan her türlü alternatifi sizler için bulunduruyoruz. Bu noktada ne gibi ihtiyaçlarınız olursa ek bir yer ile anlaşma yapmak zorunda kalmanıza da gerek bırakmıyoruz. İşlemlerimiz için randevu alan herkesi ilk olarak ön bilgilendirme ile gerekli şeyleri aktarıyoruz. İsteyenler için sadece asansörlü taşımacılık işlemleri ile değil bir yandan da sigortalı taşımacılık işlemleri ile yer alıyoruz. Taşınma için verilen tarih içerisinde sizlerin verdikleri adreslerde yer alıyor ve özel isteklere göre paketleme noktasında da yardımcı oluyoruz. Bunun ardından beyaz eşya taşımacılığından mobilya eşya taşımacılığına kadar gerekli olan tüm alternatifleri bilen ekibimiz ile kaliteli işlemleri sunuyoruz. Yeni adres içerisine tüm eşyalar geldiği an sizlere teslim edildiği an kontrolleri sağlıyor ve her iki tarafın da memnun olmasının ardından yanlarınızdan ayrılıyoruz.

16 Mayıs 2020
475 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonFiyat İcin Bizi Arayınız